Онлайн чат

Безкоштовно і дбайливо!

Перенесемо ваш сайт до нас на хостинг!

Як замовити перенесення сайту?


Замовити перенесення сайту з іншого хостингу до нас досить легко.
Вам необхідно лише вибрати і замовити будь-який тарифний план хостингу у нас на сайті, з яким ви хотіли б працювати і сплатити замовлення. Після цього вам слід звернутися в службу підтримки і слідувати інструкціям. Ми домовимося про час перенесення і врахуємо всі ваші побажання при перенесенні.

Замовте перенесення прямо зараз


1. Увійдіть за 5 хвилин

Отримайте доступ до хостинг аккаунту, реєстрація займе не більше 5 хвилин

Реєстрація

2. Напишіть службі підтримки

Напишіть в службу підтримки будь-яким зручним способом для замовлення перенесення

Реєстрація

3. Перенесення виконано!

Вам нічого не потрібно буде робити, перенесення сайту до нас ми повністю беремо на себе.

Реєстрація

Часті питання про перенесення сайту


- Скільки часу буде потрібно на перенесення сайту з іншого хостингу до вас?

В залежності від розміру вашого веб-сайту і використовуваної панелі управління, це може зайняти від 1 години до 1 дня. Протягом цього часу старий хостинг-провайдер передасть весь вміст сайту (сторінки, файли, скрипти та т.д.). Потім DNS оновлюється, і дані реєструються в службі whois. У деяких випадках зміна DNS займає 72 години. Наша команда перевірить функціональність перенесеного веб-сайту, але ви також повинні виконати тестування після закінчення перенесення.

Виконання самостійного перенесення веб-сайту вручну завжди ризиковано для вас і забирає багато часу, тому ви можете довірити цю задачу професіоналам - нашій службі підтримки. Ми безкоштовно і якісно перенесемо ваш сайт без простоїв в роботі.

- Чи буде сайт недоступний при переносі?

Ми не видаляємо ваш сайт зі старого хостингу. Ми просто копіюємо його до нас. Все, що ми не рекомендуємо робити під час перенесення, - це редагувати сайт в процесі перенесення. Перенесення не викличе проблем із завантаженням, продуктивністю , швидкістю, і функціональні можливості сайту залишаться колишніми. Ваш сайт завжди буде доступний для відвідувачів без простоїв.